Fan Fiction
Jeśli napisałeś jakieś opowiadanie na temat Legacy of Kain i chcesz się nim podzielić ze światem to przyślij je na adres lokpoland@interia.pl bądź opublikuj je na forum.

Lord Kain: 
Wojna Klanów - Akcja opowiadanie umiejscowiona jest tuż po wydarzeniach z intra Soul Reavera 1. Przedstawia wojnę domową w imperium Kaina, widzianą oczyma najmłodszego z braci - Melchiaha.

Epopeja Sarafańska, czyli historia VII Chorągwi - Długie opowiadanie osadzone w końcowych latach Świętej Krucjaty przeciwko wampirom. Przedstawia genezę sześciu braci sarafańskich, późniejszych poruczników Kaina. Nie zabrakło również epickich batalii i polowań na wampiry.

Skadi:
Rękopis znaleziony w wampirzej krypcie - Pamiętnik Melchiaha, przedstawiający kilka szczegółów z codziennego życia Raziela i spółki. Z przymróżeniem oka ;)

Vukodlak:
Legacy of Kain: Salvation (po angielsku) - Ciąg dalszy historii Kaina. Tuż po opuszczeniu Cytadeli, ma on się dowiedzieć, że Raziel jeszcze nie odegrał do końca swojej roli... Opowiadanie niestety nieskończone.

Goryl:
Drugie Imperium - Tuż po zakończeniu Defiance, Kain postanawia zmienić przeznaczenie i przywrócić równowagę w Nosgoth.

Kalevatar:
Uwięziony w sobie - Naturalistyczna analiza psychiki najbardziej stawonogiego z braci - Zephona.

UthersonL:
Rozdział 1 - Zalążek opowiadania umiejscowionego tuż przed Soul Reaverem.

Sebir:
Tajemnica Darela - Nieskończona historia Darela, zupełnie nowego bohatera w świecie LoK'a.

Życie Aridera - Prolog do czegoś co miało być historią antycznej wojny.

Legacy of Kain: The Last Hope - Kolejna próba opowiedzenia co wydarzyło się po końcowym filmiku z Defiance. Opowiadanie tym razem nieco dłuższe od poprzednich tego autora.

MgM:
Łowcy: Bitwa o most - Pierwsza część trylogi o łowcach wampirów. W roli głównej Sarafanowie.
Łowcy: Polowanie na Voradora - Tym razem łowcy postanowili upolować Voradora.
Łowcy: Szturm - Kilka tysięcy lat później celem stał się potężny Dumah.

Poi:
Historia o wampirach - Pewien szlachcic, starożytny wampir, wojna i przeznaczenie. Czegóż chcieć więcej od fan fictiona? Trochę mniej błędów by się przydało...

Malek:
Jestem Łowcą, Ty Zwierzyną... - Historia Strażnika Konfliktu Maleka, opowiedziana od momentu historycznego ataku wampira Voradora na Krąg.

Copyrights © Wszelkie prawa zastrzeżone.